Lijm - De Toneelklup
za 24 mei
|Amsterdam
De Toneelklup, een groep Amsterdammers die al 14 jaar samen theater maakt, verrast je met muzikale, fysieke en theatrale scènes. Absurd, abstract en creatief: een ervaring die nog wekenlang na suddert.


Tijd en locatie
24 mei 2025, 16:00 – 22:00
Amsterdam, Landsmeerderdijk 213, 1035 PV Amsterdam, Nederland
Over het evenement
Wat als je zit vastgeplakt waar je niet wilt zijn? Je wilt ontsnappen maar geen uitweg vindt? Je maatpak wilt uittrekken, maar bang bent voor je blootje? Maak het mee in LIJM of L.I.J.M (Lekker In Je Maatpak). Een voorstelling van De Toneelklup over te veel of te weinig perspectief, over vistrappen, verbinding en ontsnapping, en uiteindelijk over samenzijn.
Line-up: Amy, Anouk, Dorien, Fleur, Fleur, Flora, Frederiek, Gianna, Ilse, Judith, Koen, Lorianne, Paul en Roos onder leiding van Kitty Relleke
Tickets en informatie:
De aanvangstijd van de middagvoorstelling is 16:00 uur.
De aanvangstijd van de avondvoorstelling is 20:00 uur.
Capaciteit: 70 personen per voorstelling, ticket verplicht
Update: 24 mei om 16:28
LET OP: MIDDAGVOORSTELLING UITVERKOCHT!!! De middagvoorstelling om 16:00 uur is uitverkocht – er zijn geen tickets meer beschikbaar en ook geen deurverkoop.
🎟️ Nog wél beschikbaar: tickets voor de avondvoorstelling om 20:00 uur!
Bestel nú je ticket om teleurstelling te voorkomen, want VOL = VOL. Er is géén kaartverkoop aan de deur. Wacht niet te lang, ook deze gaan hard!
⚠️ GEEN KAART = GEEN TOEGANG Voor ieders veiligheid en comfort geldt: toegang uitsluitend met vooraf aangeschafte tickets.
Er is géén deurverkoop. Zorg dus dat je je ticket vooraf hebt geregeld!
Toegang tot de voorstelling kost €10 per ticket.
Een hogere bijdrage mag! Vul je hieronder meer dan €10 in, dan help je De Toneelklup om meer van dit soort unieke evenementen te organiseren. Donaties worden zeer gewaardeerd ❤️